چهارشنبه 22 فروردین‌ماه سال 1386 @ 02:41 ق.ظ

برگزاری مراسم جشن تولد

اینک پنجمین سال حضور در کنار شما را آغاز می کنیم. به این بهانه می خواهیم اولین گردهمایی رسمی کاربران بلاگ اسکای را در محیطی گرم و صمیمی برگزار کنیم. برای این کار قطعا به یاری نفس های گرم شما نیازمندیم. لطفا ما را از کمک ها و راهنمایی هایتان بی نصیب نگذارید.
در حال حاضر مسوولان بلاگ اسکای در صدد پیدا کردن محل مناسبی برای برگزاری مراسم جشن تولد هستند. به محض قطعی شدن محل و زمان برگزاری جشن آن را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.
در ضمن برای اینکه بتوانیم پیش از برگزاری مراسم ارتباط بیشتری با هم داشته باشیم و از نظرات ارزنده شما بیش از همیشه بهره مند شویم اقدام به راه اندازی وبلاگ گروهی جشن تولد به آدرس birthday.blogsky.com کرده‌ایم. دوستانی که مایل به عضویت در این وبلاگ هستند و می‌خواهند مطالبی در این وبلاگ بنویسند لطفا تقاضای خود را به آدرس birthday@blogsky.org ارسال نمایند تا دعوتنامه عضویت در این وبلاگ گروهی برایشان ارسال شود.

برای دیدارتان لحظه شماری می کنیم!

جمعه 17 فروردین‌ماه سال 1386 @ 05:24 ب.ظ

میلاد رسول اکرم و تولد BlogSky

میلاد خجسته رسول توحید و عدالت و پیام‌رسان دوستی و اخلاق، حضرت محمد(ص) را به همگی دوستداران صلح و صداقت، به ویژه دوستان وبلاگ‌نویس شادباش می‌گوییم.
این عید اما امسال برای ما از سال‌های پیش مسرت‌بخش‌تر است، چرا که همزمان سالگرد تولد BlogSky هم فرا می‌رسد. می‌خواهیم جشن تولد امسالمان برای ما و شما شادی‌بخش، و برای همه اهالی بلاگ‌اسکای غرورانگیز باشد.
خوشحال می‌شویم از نظرات و پیشنهادات شما برای رسیدن به این منظور بهره‌مند شویم.
جمعه 3 فروردین‌ماه سال 1386 @ 09:11 ق.ظ

سال نو و چهره نو برای ‌‌BlogSky

زمستانی دیگر رفت و باز بهاری تازه رسید تا بار دیگر رختی نو بر تن زمین کند. این بار از این نو شدن ما نیز بی بهره نماندیم و همراه با بهار جامه کهنه مان را به کنار نهادیم تا با چهره ای دیگرگون به استقبال سال نو برویم.
سیمای جدید بلاگ اسکای نشانه ایست از نو شدن اندیشه گردانندگان آن که پویایی و نوآوری را سرلوحه کار قرار داده اند بلکه بتوانند فصلی تازه در عرصه گسترده فضای وب بگشایند. فصلی که در آن رضایت خاطر بیشتر کاربران فراهم آید.
طراحی جدید صفحات دارای ویژگی هایی است که در ادامه به چند مورد از آنها برای آشنایی بیشتر کاربران اشاره خواهد شد. یکی از این ویژگی ها افزایش سرعت بار گذاری صفحات است. به این منظور تا جایی که ممکن بوده از حجم صفحات کاسته شده. از طرفی با پرهیز ازاستفاده از جداول و استفاده کامل از روش‌های مبتنی بر CSS و DIV سرعت نمایش صفحات افزایش پیدا کرده است. ویژگی دیگر نمای تازه این است که در تمامی مرورگرهای رایج وب (IE, Opera, Firefox ) دقیقا مانند هم دیده خواهد شد که با توجه به افزایش تعداد کاربرانی که از مرورگرهایی غیر از IE استفاده می‌کنند مساله قابل توجهی است. امکان تغییر رنگ صفحات بنا بر سلیقه کاربر که کمتر در سایت های ایرانی وجود دارد هم نکته ایست که قطعا از چشم های تیزبین شما پنهان نمانده است.
امیدواریم که این چهره جدید که هدیه نوروزی بلاگ اسکای به کاربران آن است مورد توجهتان قرار گرفته باشد. با توجه به درخواستهای مکرر وبلاگ نویسان در آینده‌ای نزدیک چند قالب تازه جهت استفاده در وبلاگ‌ها در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که در آنها نیز از شیوه های جدید طراحی استفاده شده است. ما را از شنیدن نظراتتان بی نصیب نگذارید.

بلاگ اسکای سالی خوش و سرشار از کامیابی و شادمانی را برایتان  آرزومند است.