پنج‌شنبه 24 اسفند‌ماه سال 1385 @ 10:01 ق.ظ

ارتقای سخت افزاری بلاگ اسکای

به دلیل افزایش تعداد کاربران و میزان بازدید وبلاگ ها طی چند ماه گذشته، نیاز به ارتقای سخت افزاری بلاگ اسکای احساس می شد. هرچند سرور های قبلی همچنان امکان پاسخگویی به کاربران بلاگ اسکای را داشتند اما با توجه به خط مشی بلاگ اسکای که ارایه خدمات با بالاترین کیفیت ممکن به کاربران است تصمیم به افزایش قابلیت های سخت افزاری بلاگ اسکای گرفتیم. انتقال سرویس وبلاگ به سرورهای جدید طی روز گذشته صورت گرفت. امیدواریم این تغییرات به افزایش میزان رضایتمندی شما کاربران گرامی منجر شود.لطفا با نظرات خود راهنمای ما در ارایه خدمات بهتر باشید.
پنج‌شنبه 10 اسفند‌ماه سال 1385 @ 03:14 ب.ظ

معرفی لوگوی جدید BlogSky

لوگو یکی از مهم‌ترین نشان‌های معرفی در هنر گرافیک است که همواره برای شناسایی یک شرکت، موسسه، سازمان و یا وب‌سایت حائز اهمیت بوده است.
بلاگ‌اسکای، اینک و در تداوم دوره تازه‌ای از فعالیت خود، نشان قدیمی‌اش را -که یادگار چند سال فعالیت در فضای وب فارسی است- به کناری می‌نهد تا طرحی شایسته‌تر را با نظر هنرشناسان بر پیشانی صفحات خود بنشاند.
بلاگ‌اسکای به عنوان یک وب‌سایت برای سرویس‌دهی به وبلاگ‌نویسان، زمینه‌ای جوان و پویا را برای طراحی لوگو در نظر گرفته که نتیجه آن را پیش رو دارید. از آن جا که کاربران این سایت را عموما نسل جوان و مستعد و فرهیخته تشکیل می‌دهند، می‌بایست نکاتی در زمینه طراحی لوگو در نظر گرفته می‌شد که ویژگی‌های لازم برای این گروه‌ها در آن لحاظ شده باشد. سادگی برقراری ارتباط با کاربران و همچنین تناسب کاراکتر آرم برای به کارگیری در ابزار ارتباطی امروز یعنی اینترنت و تناسب لوگو با مفهوم نام بلاگ‌اسکای از نکاتی است که در طراحی لوگو در نظرگرفته شده است. پویایی و جدیت توام با آرامش در قالب خطوط منحنی و رنگ‌های درخشان، همراه با کنتراست مناسب نیز از دیگر خصوصیات این آرم به شمار می‌رود.
شایسته ذکر است که طراحی لوگوی تازه توسط طراحان شرکت گرافیک مثلث انجام گرفته و از میان چندین لوگوی طراحی شده، سرانجام این لوگو به عنوان نماد بلاگ‌اسکای انتخاب شده است.
همچنین در طراحی جدید بلاگ‌اسکای که در حال حاضر در دست آزمایش و توسعه است از لوگوی جدید استفاده خواهد شد.